Najczęsciej czytane

Wykorzystaj czas

Wiosna w pełni, wakacje tuż tuż, a wraz z nimi dłuższe dni i więcej wolnego czasu. Warto więc zacząć zastanawiać się na tym jak ten czas wykorzystać, by go nie zmarnować. Oczywiście odrobina nicnierobienia przyda się każdemu, ale resztę urlopu można spędzić bardziej kreatywnie. Jak?

Pracownia Mebli Kuchennych - dobre rozwiązanie?

Urządzanie kuchni należy do ważniejszych podczas remontu mieszkania. Jest to miejsce w którym chcąc nie chcąc spędzamy bardzo dużo czasu. Jak urządzić ją w taki sposób, by była nie tylko piękna, ale co w kuchni najważniejsza-funkcjonalna?

Casalgrande Padana – idealna podłoga do salonu

Salon jest w każdym domu miejscem reprezentacyjnym. To właśnie do tego pokoju zapraszamy naszych gości, aby spędzić z nimi wolny czas i podyskutować. Nie powinno więc dziwić to, że wyposażeniu właśnie tego pomieszczenia poświęcamy tak wiele czasu i uwagi. Jednym z najważniejszych elementów jest montaż odpowiedniej podłogi w naszym salonie, ponieważ to na nią jako pierwszą zwracamy uwagę wchodząc do danego pomieszczenia. 

Dziennikarstwo w Internecie

komputerStrony www dają nam dziś wspaniałą okazję do rozwoju własnych umiejętności. Możemy szybko i łatwo stworzyć swoje miejsce w przestrzeni wirtualnej. Jeśli jeszcze się uczymy i nie mamy pieniędzy na płatną witrynę, istnieje wiele adresów bezpłatnych. Jakie strony www najczęściej zakładamy?

Dziś odpowiedź na to pytanie stała się bardzo trudna. Prowadzimy pamiętniki internetowe, blogi z opowiadaniami czy działamy w sieci jako dziennikarze obywatelscy. Ta ostatnia forma obecności w Internecie jest wspaniałą okazją dla młodych ludzi, którzy w przyszłości chcą związać się z szeroko pojętymi mediami. Dziennikarz obywatelski to osoba, która nie pracuje zawodowo jako dziennikarz, ale chciałaby przekazywać informacje i swoje poglądy innym użytkownikom, w tym przypadku w sieci. Powstanie dziennikarstwa obywatelskiego wiąże się oczywiście z rozwojem Internetu. Strony www umożliwiają społeczeństwu to, co w prasie, radiu czy telewizji nie jest tak bardzo dostępne. Przede wszystkim jest to możliwość publikacji swoich artykułów oraz ich masowe udostępnianie innym użytkownikom sieci. Internauci mogą sami prowadzić portal, ale jednocześnie mają szansę współpracować z innymi użytkownikami. Taka współpraca nie musi przebiegać między znającą się osobiście grupą ludzi. Strony www mają szeroki zakres tematyczny, ponieważ osoby je prowadzące często pochodzą z różnych części świata i zajmują się różnorodnymi rzeczami.

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

DMC Firewall is a Joomla Security extension!