Najczęsciej czytane

Wykorzystaj czas

Wiosna w pełni, wakacje tuż tuż, a wraz z nimi dłuższe dni i więcej wolnego czasu. Warto więc zacząć zastanawiać się na tym jak ten czas wykorzystać, by go nie zmarnować. Oczywiście odrobina nicnierobienia przyda się każdemu, ale resztę urlopu można spędzić bardziej kreatywnie. Jak?

Pracownia Mebli Kuchennych - dobre rozwiązanie?

Urządzanie kuchni należy do ważniejszych podczas remontu mieszkania. Jest to miejsce w którym chcąc nie chcąc spędzamy bardzo dużo czasu. Jak urządzić ją w taki sposób, by była nie tylko piękna, ale co w kuchni najważniejsza-funkcjonalna?

Casalgrande Padana – idealna podłoga do salonu

Salon jest w każdym domu miejscem reprezentacyjnym. To właśnie do tego pokoju zapraszamy naszych gości, aby spędzić z nimi wolny czas i podyskutować. Nie powinno więc dziwić to, że wyposażeniu właśnie tego pomieszczenia poświęcamy tak wiele czasu i uwagi. Jednym z najważniejszych elementów jest montaż odpowiedniej podłogi w naszym salonie, ponieważ to na nią jako pierwszą zwracamy uwagę wchodząc do danego pomieszczenia. 

Wykorzystaj czas

http://poznanfilmcommission.pl/lokacje

Wiosna w pełni, wakacje tuż tuż, a wraz z nimi dłuższe dni i więcej wolnego czasu. Warto więc zacząć zastanawiać się na tym jak ten czas wykorzystać, by go nie zmarnować. Oczywiście odrobina nicnierobienia przyda się każdemu, ale resztę urlopu można spędzić bardziej kreatywnie. Jak?

 http://poznanfilmcommission.pl/lokacje to jedna z tych stron internetowych, wydawać by się mogło – wymierajacych, które mają na celu informować. Skierowana jest do producentów filmowych i reklamowych, ale dlaczego mielibyśmy z niej nie skorzystać również my. Osobom odpowiedzialnym za stworzenie bazy lokacji, udało się zgromadzić ponad dwieście miejsc, którymi warto się zainteresować. Ważne jest to, iż są to zarówno miejsca oczywiste, na które zazwyczaj nie zwracamy uwagi(a zdecydowanie na nią zasługują) i takie, które mocno nas zaskoczą i o których istnieniu nie mieliśmy pojęcia. Do tych pierwszych zaliczają się między innymi: Park Wieniawskiego, tunel tramwajowy Franowo, wieżowce Alfa itp. Natomiast jeśli chodzi o te bardziej zaskakujące lokacje, to nie sposób tutaj nie wymienić symulatora samolotu pasażerskiego Boeing B737NG, ogrodu botanicznego, czy chocWiosna w pełni, wakacje tuż tuż, a wraz z nimi dłuższe dni i więcej wolnego czasu. Warto więc zaczć zastanawiać się na tym jak ten czas wykorzystać, by go nie zmarnować. Oczywiście odrobina nicnierobienia przyda się każdemu, ale resztę urlopu można spędzić bardziej kreatywnie. Jak?iażby elementy fortyfikacji. http://poznanfilmcommission.pl/lokacje to nie zwyczajny zbiór miejsc. To ,,encyklopedia’’ informacji na ich temat. W zależności od charakteru danego miejsca/obiektu, możemy dowiedzieć się w jakim stylu został stworzony(nowoczesny, klasycystyczny, modernistyczny, post-modernistyczny itp.), kiedy powstał, gdzie dokładnie się znajduje, jakie posiada atrybuty( internet LTE/3G/EDGE, wi-fi, parking, WC, rodzaj drogi, klimatyzacja, monitoring itp.). Dodatkowym atutem opisu lokacji są liczne zdjęcia, dzięki którym możemy zwizualizować sobie dane miejsce i zdecydować czy faktycznie chcemy je zobaczyć.

Choć być może do tej pory wydawało nam się, że znamy Poznań, pisząc kolokwialnie – jak własną kieszeń, za sprawą http://poznanfilmcommission.pl/lokacje okazuje się, że to nieprawda. Nadal istnieje wiele nieodkrytych miejsc, które wzbudzają zachwyt odwiedzających. Należy wspomnieć, iż niestety nie wszystkie z uwzględnionych w bazie lokacji miejsca i obiekty dostępne są dla każdego. Do niektórych z nich dostęp mają jedynie ekipy filmowe, które zdobyły specjalne pozwolenia. Przed wyjściem z domu warto więc zorientować się czy będziemy mogli wejść i podziwiać dane miejsce.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Podobne artykuły

DMC Firewall is a Joomla Security extension!